O firmie

LPTS ARMAGEDON Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług spedycyjnych koncentrując się głównie na transporcie drogowym różnego rodzaju towarów. Dzięki własnej flocie transportowej oraz współpracy z podwykonawcami jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez stale zmieniający się rynek, a przede wszystkim dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta.

ARMAGEDON SPEDYCJA istnieje od lutego 2005 roku. W 2009 roku firma przekształciła się z działalności osoby fizycznej w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Od tego czasu świadczy pewne, szybkie i konkurencyjne usługi wielu podmiotom. Jesteśmy dumni, że nasi klienci doceniają nasze dążenie do dostarczania im usług najwyższej jakości, co potwierdzają zawsze pozytywnymi referencjami, a przede wszystkim kolejnymi zleceniami. O solidności i konkurencyjności LPTS ARMAGEDON Sp. z o.o. świadczy dynamiczny rozwój firmy, której obroty od chwili powstania w lutym 2005 roku, wzrosły czterokrotnie. Stale zyskujemy nowych klientów i rozszerzamy również naszą działalność na obszar całej Europy. Transportujemy towary do Hiszpanii, Włoch, Francji, Portugalii, Niemiec i Litwy. Obecnie biura Spółki znajdują się w Lublinie oraz Chełmie. Docelowo w 2010 roku zamierzamy otworzyć nowe oddziały na ląsku, w Wielkopolsce oraz na Pomorzu.

Rdzeń floty pojazdów firmy stanowi 10 zestawów ciągników. Współpracujemy ściśle z 40 podwykonawcami. Zapewniamy spedycję całopojazdową, ładunków częściowych i drobnicowych, magazynowanie i dystrybucję, transport zestawami 24 tonowymi, autami od 1 do 8 ton ładowności, transport niestandardowy, chłodniami, izotermami i plandekami. Transportujemy również towary niebezpieczne.

Nasz personel to przede wszystkim ludzie młodzi, otwarci, dynamiczni i zaangażowani w swoją pracę. Firma dba o podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych i aktywny udział w rozwoju przedsiębiorstwa. To właśnie przede wszystkim poprzez kadrę pracowniczą firma rozwija się tak dynamicznie, osiąga wysoką pozycję i doskonali świadczone usługi.

Podstawą działań przedsiębiorstwa jest stałe podnoszenie jakości oferowanych usług poprzez poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających na wykonanie każdego zadania spedycyjnego i transportowego ku pełnemu zadowoleniu zleceniodawcy. Prowadzimy stałą analizę rynku w celu optymalizacji tras, wyboru właściwego środka transportu dla danego produktu, budowy najwydajniejszego systemu dostaw łączonych i indywidualnych oraz optymalnego zarządzania czasem pracy kierowców w związku z europejskimi standardami i normami czasu pracy. Niezwykle istotnym elementem strategii LPTS ARMAGEDON Sp. z o.o. jest elastyczność polegająca na pełnym dopasowaniu usług do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Na podstawie oczekiwań naszych partnerów w biznesie projektujemy dla nich najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne i transportowe. Stosując nowoczesne systemy łączności jesteśmy w stanie śledzić drogę przesyłki, co umożliwia elastyczne zarządzanie dostawami oraz szybką reakcję na potrzeby klienta. Bezpieczeństwo naszych usług gwarantowane jest przez system ubezpieczeń.

Powyższe instrumenty pozwalają nam na wypracowanie innowacyjnych, wysoce efektywnych rozwiązań, które decydują o profesjonalizmie, konkurencyjności i efektywności świadczonych przez nas usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Dzięki doświadczeniu, rozległej sieci powiązań partnerskich oraz zastosowaniu indywidualnych rozwiązań świadczymy wysokiej jakości usługi w konkurencyjnej cenie.